Instax Mini 40 w zestawie - prezent pod choinkę dla każdego!

Technologia

15-11-2022

Instax Mini 40 w zestawie - prezent pod choinkę dla każdego!

Szukasz idealnego prezentu pod choinkę? W takim razie Instax Mini 40 w zestawie z pokrowcem będzie idealnym rozwiązaniem zarówno dla dziadka, jak i wnuka! Urządzenia z serii Instax pozwalają ożywić fotograficzne wspomnienia w jednym momencie. To drukowanie, jakiego nie znasz. Niewielki rozmiar połączony z bezprzewodową komunikacją z różnorodnymi trybami zdecydowanie zachęca do zabawy i eksperymentów. Sprawdź Fujifilm Instax Mini 40 w zestawie już dziś!

Instax Mini 40 w zestawie - prezent pod choinkę dla każdego!

Fujifilm Instax Mini 40 - minimalistyczny design nawiązujący do retro imitujący skórzane wykończenie

Fujifilm Instax Mini 40 wyróżnia się minimalistycznym designem nawiązującym do retro, imituje skórzane wykończenie i charakteryzuje go głównie nie wyłączana lampa błyskowa, która pozwoli stworzyć niezapomniane ujęcia o każdej porze. To urządzenie umożliwia zrobienie selfie za jednym dotknięciem - wystarczy sprawdzić kadrowanie w lusterku przy soczewce i uchwycić swój styl.

Instax 40 Mini - zrób zdjęcia na różne sposoby!

Instax 40 Mini umożliwia automatyczny pomiar światła. Dzięki temu każde wciśnięcie migawki pozwala złapać to, co dokładnie widzisz. Elementy sterujące aparatu Fujifilm Instax Mini 40 ułatwiają robienie zdjęć w najważniejszym momencie - tak, aby nie stracić okazji na stworzenie epickiej fotografii, która zapadnie w pamięć na bardzo długo!

Aparaty natychmiastowe z serii Instax są przeznaczone dla osób, które cenią sobie klasyczny design i możliwość zrobienia perfekcyjnego ujęcia - kombinacja funkcji "natychmiastowej gotowości" sprawia, że Twoje ujęcie będzie zawsze zdecydowanie lepsze, niż fotografie innych twórców!

Instax Mini 40 - wkłady, które starczą na długo!

Jeden wkład do aparatu natychmiastowego Fujifilm Instax Mini 40 to 10 filmów. Decydując się na urządzenia Instax zinterpretujesz klasykę na nowo - ten ponadczasowy i epicki aparat, z luksusową fakturą i srebrzystymi akcentami automatycznie eksponuje najważniejsze chwile. Dzięki niemu łapiesz dokładnie to, co widzisz - w eleganckiej formie, bez zawahania się i przegapienia sytuacji na zrobienie epickiego zdjęcia wysokiej jakości.

Instax 40 Mini - pokrowiec w dobrej cenie!

Do aparatu natychmiastowego Fujifilm Instax 40 Mini proponujemy Państwu również pokrowiec w dobrej cenie. Wyróżnia się on m.in.:

  • nowoczesnym designem - oprócz tego, że etui do Instax 40 Mini jest estetyczne, okazuje się także wyjątkowe i atrakcyjne;
  • praktycznością - pokrowiec został wyścielony miękkim materiałem zabezpieczającym Twój aparat przed zarysowaniami, zabrudzeniami i uszkodzeniami;
  • wodoodpornością - etui do Fujifilm Instax 40 Mini jest w 100% wodoodporne!

Warto również wspomnieć, iż aparat natychmiastowy Fujifilm Instax 40 Mini kosztuje ok. 500 zł. To jedno z najbardziej przystępnych cenowo urządzeń na rynku. Polecamy Państwu również inne aparaty natychmiastowe Instax tj.:

  • Mini 11,
  • Mini 90,
  • Mini LiPlay.

Atrakcyjnymi rozwiązaniami są także drukarki mini Link, mini Link 2, mini LiPlay oraz mini Evo. W życiu chodzi od dobrą zabawę, dlatego urządzenia tj. Instax Mini LiPlay to funkcjonalne aparaty hybrydowe, będące także drukarką do smartfona!

 

 

FAQ - najczęstsze pytania i odpowiedzi [Fujifilm Instax Mini 40]

Jakie są najczęstsze pytania i odpowiedzi na temat aparatów Instax Fujifilm Mini 40?

#1 Ile kosztuje aparat Fujifilm Instax Mini 40?

Aparat Fujifilm Instax Mini 40 z minimalistycznym designem nawiązującym do retro kosztuje w granicach 500 zł (sugerowana cena detaliczna wynosi 519 zł). Warto jednak pamiętać, że pełen temperamentu aparat natychmiastowy Instax Mini 40 można kupić nieco taniej (finalny koszt zależy od konkretnego sklepu internetowego).

#2 Na ile starczą wkłady do Instax Mini 40?

Wkłady do Instax Mini 40 starczą na bardzo długo. Zazwyczaj jest to mniej więcej kilka tygodni, zależnie od tego, jak często użytkujesz dane urządzenie. Jeżeli chodzi o wkłady Instax w praktyce - jeden film = 10 zdjęciom. Biorąc pod uwagę rynkowe standardy - to rzeczywiście sporo.

#3 Dlaczego warto zdecydować się na Instax 40 Mini?

Instax Mini 40 jest aparatem, którego minimalistyczny design, imitujący skórzane wykończenie nawiązuje do retro. Każda osoba pragnąca wrócić do starszych czasów powinna zdecydować się na ten rodzaj aparatu natychmiastowego Instax. Wyróżnia go bezproblemowa obsługa i bezawaryjność.

#4 Komu dedykujemy aparat Fujifilm Instax 40 Mini?

Aparat Fujifilm Instax 40 Mini dedykujemy każdej grupie wiekowej. To doskonałe rozwiązanie na prezent pod choinkę dla mamy, taty, dziadka, wujka i Twojego syna.

#5 Ile kosztuje pokrowiec na Instax Mini 40?

Ceny pokrowców na Instax Mini 40 są uzależnione od zastosowanych materiałów oraz konkretnego producenta. Uśredniając ceny rynkowe, na pokrowiec należy wydać w granicach kilkudziesięciu złotych.

Podobne artykuły