Aplikacja do nagrywania ekranu

Technologia

29-09-2022

W dzisiejszych czasach nagrywanie ekranu jest przydatne w bardzo wielu sytuacjach. Możemy dzięki używaniu takiego problemu tworzyć różne poradniki, instrukcje, szkolenia, czy prowadzić transmisje na żywo. Zapotrzebowanie jest spore zwłaszcza wśród młodych osób i specjalistów zajmujących się marketingiem. Obecnie na rynku jest kilkanaście aplikacji, które umożliwiają nam nagrywanie i w tym artykule trochę o nim opowiemy. Wybraliśmy do omówienia aplikacje, które są przede wszystkim łatwe w obsłudze i funkcjonalne. Korzystanie z nich przez użytkowników powinno być przyjemne i niewymagające specjalnych zdolności.

Aplikacje do nagrywania ekranu - top 3

VideoProc - możesz edytować filmy, konwertować płyty DVD do postaci cyfrowej, pobierać filmy z sieci i przechwytywać to, co dzieje się na ekranie twojego monitora.

Mirillis Action! - dzięki wspaniałemu interfejsowi programu i mnóstwu intuicyjnych funkcji możesz pięknie nagrywać ekran, gry, muzykę i nie tylko. Jedną z najlepszych cech tego programu jest to, że możesz szybko przeglądać, usuwać i wprowadzać zrzuty ekranu. Niesamowita jest również możliwość rysowania i dodawania opisów w czasie rzeczywistym.

Camtasia Studio - ten program może pochwalić się bardzo przydatnym narzędziem do przechwytywania ekranu. Jest używany głównie do nagrywania filmów szkoleniowych z oprogramowania, ale można go również wykorzystać do tworzenia spersonalizowanych interaktywnych filmów jako prezentów dla rodziny i przyjaciół. Edytor ma całą masę narzędzi do edycji, z których możesz korzystać. Będziesz mógł przycinać klipy, łączyć je z innymi, dodawać tekst i grafikę, używać całej masy przejść i ogólnie po prostu sprawić, by Twój film wyglądał niesamowicie.

Icecream Screen Recorder to aplikacja do nagrywania ekranu. Pozwala nagrywać to, co dzieje się na całym obszarze lub w wyznaczonym obszarze. Program jest bardzo łatwy w obsłudze i posiada opcję języka polskiego. Doskonale nadaje się do nagrywania gier, rozmów wideo, webinariów.

Aplikacja do nagrywania ekranu

Podobne artykuły